Projektas „Pasakų dienos”

Kovo 25-29 d. lopšelyje-darželyje vyko projektas „Pasakų dienos”. Į sukurtą pasakų kambarėlį buvo kviečiami visų grupių vaikučiai paklausyti sekamos terapinės pasakos „Pelėda Drūlija ir diena NE” (pasaką skaitė mokytoja Lina Bukauskienė).  Po pasakos mokytoja Irena  Rimkienė vaikučius kvietė susipažinti su knygų įvairove, sužinoti,  kaip sudarytos knygos, kaip reikia saugoti knygeles. Vaikai sudalyvavo ir trumpoje viktorinoje. Pabaigoje vaikučiai atliko užduotėles, piešė pasakos personažus, vyresniems buvo siūloma pasigaminti savo knygeles. Priešmokyklinukai savo nupieštus pasakos personažus galėjo įsikelti į planšetėse įdiegtas programėles „Animation maker” ir žiūrėti, kaip jų personažai juda, šoka, bėga, sportuoja. Tai sukėlė vaikams daug džiugių akimirkų, smagaus juoko.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Bukauskienė