Viktorina „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“

Lopšelio-darželio priešmokyklinės „Lašiukų“ ir „Boružiukų“  grupės ugdytiniai dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“, kurią surengė  mokytojos Lina Bukauskienė ir Daina Chockevičienė. Viktorina skirta  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.  Susiskirstę  į keturias komandas – žaliųjų, geltonųjų, raudonųjų ir mėlynųjų,  dalyviai atsakinėjo į ekrane rodomus vaizdinius klausimus.  Už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti „šypsenėlėmis“. Vaikai ne tik galvojo, spėliojo galimus atsakymus, tačiau ir mokėsi dirbti komandoje. Teisingai atsakę į klausimus, neslėpė džiūgavimo. Suskaičiavę „šypsenėles“ vaikai džiaugėsi, kad apie Lietuvą žino nemažai. Vėliau  visi žiūrėjo video „Lietuva žemėlapiuose“.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Bukauskienė